Para Birimi Seçimi

Nasıl Satın Alırım?

Öncelikle hesap oluşturmak için sitemize kaydolmanız gerekmektedir. Taze sebze-meyve ürünleri için bölümlerimize göz atmanız veya özel bir marka/ürün için arama kutusunu kullanmanız yeterlidir.

Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz, ancak bu durumda sitemizde yapılan yenilikler hakkında sizlere erişememekteyiz, üye olarak alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Aradığınız ürünü bulduğunuzda, söz konusu ürünün miktarını ve uygun diğer seçenekleri de belirterek turuncu renkteki "Sepete ekle" butonuna basınız.

İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sepetinize eklediğinizde (en az 20 TL olmak kaydıyla), Siparişim sekmesine gidiniz. Teslimat adresinizi ve en erken bir sonraki gün teslimat zamanını giriniz. Kredi kartınızla veya havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kasa işlemini sonlandırdığınızda ve siparişinizi verdiğinizde, sipariş detaylarını içeren bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Elbette. Müşteri hizmetleri saatleri (10:00-17:00) içerisinde telefonla sipariş alıyoruz.0232 462 61 91 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Tropikalsepet müşteri hizmetleri temsilcisi siparişini alacak ve sormak istediğiniz sorularınızı yanıtlayacaktır.

Siparişimi son durumunu görüntüleyebilir miyim?

Siparişinizi görüntüleyebilir, sipariş ettiğiniz ürünleri anımsamak içinse Hesabınız sekmesine gidebilirsiniz.

Siparişimi tamamlamadan çıkış yapmak zorunda kalırsam sepetim ne olur?

Sitemizde hesabınız varsa, sepetinizdeki tüm ürünleri koruma altına alacağız. Tekrar siteye döndüğünüzde, alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı?

Siparişinizi oluşturduktan sonra gönderdiğimiz e-postada belirtilen işlem kapanış süresinden önceki herhangi bir zamanda siparişinizi değiştirebilir, yeniden programlayabilir ya da iptal edebilirsiniz. info@tropiklasepet.com adresine iptal e-postası yollamanız yeterli olacaktır.

İptal etmek istediğiniz bir siparişin tarafınıza yansıtılmasını önlemek için, son teslim gününden önce iptal talebinizin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Son teslim gününden sonra alınan iptal talepleri için siparişinizde bulunan çabuk bozulabilir ürünlerin %100'ü ve ambalajlı ürünlerin de %25'i oranında yeniden depolama ücreti ve harç ve vergiler hariç tutulmak üzere diğer ürünlerin de %50'si oranında bir meblağ tarafınıza yansıtılacaktır.

Son teslim süresini kaçırırsanız ve buna rağmen herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi teslim alamazsanız, lütfen 0232 462 61 91 numaralı telefondan Tropikalsepet Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Tropikalsepet ürünlere yönelik yer değişimi (ikame) yapıyor mu?

Hedefimiz, her bir müşteri siparişinde %100 memnuniyeti gerçekleştirmektir. Ancak belirli zamanlarda pazar koşulları kontrolümüzün dışında gelişerek ürünlerin bulunamamasına yol açabilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürüne oldukça yakın bir başka ürün söz konusuysa, yer değişimi (ikame) yapılabilmektedir. Yer değişimi yapılan ürünler tarafınıza belirtilecektir. Söz konusu değişimden memnun kalmazsanız, istediğiniz doğrultuda başka bir çözüm üretebilmemiz için info@tropikalsepet.com adresine e-posta göndermenizi rica ediyoruz.İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.