Soru ve Cevaplar

Memnun olmadığım bir ürün alırsam ne olur? Çöpe mi atmalıyım? Sizi mi aramalıyım yoksa e-posta mı göndermeliyim?

Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Memnun kalmadığınız noktaları bize iletirseniz minnettar oluruz. info@tropikalsepet.com adresine ilgili ürüne ilişkin e-posta yollamanızı rica ederiz. Memnun kalmadığınız bir ürünü çöpe atmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz, size ücretinizi iade edeceğiz. Tek yapmanız gereken, bizden yanıt alana kadar ürünü muhafaza etmeniz. En yüksek kalitede gıda teslimatı yaptığımızı garanti altına almak için memnun kalmadığınız ürünü geri alabiliriz.

 

Neden sipariş ettiğimden daha farklı bir ürün aldım ?

Siparişlerinizi daima internet sitemizde gösterildiği şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Zaman zaman beklenmedik şekilde stok eksikliği ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu tür bir durumda, sizden ek bir ücret talep etmeksizin, sipariş ettiğiniz ürünü,  eşdeğer ya da daha üstün bir ürünle değiştirme teklifinde bulunuyoruz. Satmakta olduğumuz çoğu ürünün kısa süreli kullanıma uygun olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, size uygun ürünler sunuyoruz. İkame ettiğimiz üründen memnun kalmazsanız, bunu bize bildirmeniz yeterlidir, bu durumda siparişinize ödediğiniz miktar memnuniyetle geri ödenecektir.

 

Sipariş ettiğim ürünleri alamazsam ne yapmalıyım?

Nadiren de olsa siparişlerde yanlışlık yapılabilmektedir. Siparişinizde eksik bir ürün varsa  ederek eksik olan ürünü de belirten bir e-posta (info@tropikalsepet.com) gönderiniz veya TropkikalSepet Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Elbette. Müşteri hizmetleri saatleri (10:00-17:00) içerisinde telefonla sipariş alıyoruz.0232 462 61 91 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Tropikalsepet müşteri hizmetleri temsilcisi siparişini alacak ve sormak istediğiniz sorularınızı yanıtlayacaktır.

 

Siparişimi son durumunu görüntüleyebilir miyim?

Siparişinizi görüntüleyebilir, sipariş ettiğiniz ürünleri anımsamak içinse Hesabınız sekmesine gidebilirsiniz.

 

Siparişimi tamamlamadan çıkış yapmak zorunda kalırsam sepetim ne olur?

Sitemizde hesabınız varsa, sepetinizdeki tüm ürünleri koruma altına alacağız. Tekrar siteye döndüğünüzde, alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı?

Siparişinizi oluşturduktan sonra gönderdiğimiz e-postada belirtilen işlem kapanış süresinden önceki herhangi bir zamanda siparişinizi değiştirebilir, yeniden programlayabilir ya da iptal edebilirsiniz. info@tropiklasepet.com adresine iptal e-postası yollamanız yeterli olacaktır.

 

İptal etmek istediğiniz bir siparişin tarafınıza yansıtılmasını önlemek için, son teslim gününden önce iptal talebinizin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Son teslim gününden sonra alınan iptal talepleri için siparişinizde bulunan çabuk bozulabilir ürünlerin %100'ü ve ambalajlı ürünlerin de %25'i oranında yeniden depolama ücreti ve harç ve vergiler hariç tutulmak üzere diğer ürünlerin de %50'si oranında bir meblağ tarafınıza yansıtılacaktır.

 

Son teslim süresini kaçırırsanız ve buna rağmen herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi teslim alamazsanız, lütfen 0232 462 61 91 numaralı telefondan Tropikalsepet Müşteri Hizmetlerini arayınız.

 

Tropikalsepet ürünlere yönelik yer değişimi (ikame) yapıyor mu?

Hedefimiz, her bir müşteri siparişinde %100 memnuniyeti gerçekleştirmektir. Ancak belirli zamanlarda pazar koşulları kontrolümüzün dışında gelişerek ürünlerin bulunamamasına yol açabilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürüne oldukça yakın bir başka ürün söz konusuysa, yer değişimi (ikame) yapılabilmektedir. Yer değişimi yapılan ürünler tarafınıza belirtilecektir. Söz konusu değişimden memnun kalmazsanız, istediğiniz doğrultuda başka bir çözüm üretebilmemiz için info@tropikalsepet.com adresine e-posta göndermenizi rica ediyoruz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.